Форум "Лошади и конный мир"

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум "Лошади и конный мир" » Объявления » Букет квіти для вчительки


Букет квіти для вчительки

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Підкажіть, які квіти найкраще подарує вчителю, річ у тому, що у класного керівника незабаром день народження. Троянди дарувати дуже не хочеться, хочеться щось сезонне, чекаю на пропозиції.

0

2

У вас, мабуть, дуже маленький бюджет, бо я сам теж школяр. Я подарував своїй вчительці квіти, які зламаф в маминому палісаднику, це були ромашки та хризантеми, ще дарував сірень тут найголовніше від душі, їй буде приємно.

0

3

Гроші не проблема, у мене батьки забезпечені люди, сказали обирати, після чого вони будуть платити, а палісадника у нас немає, живемо у квартирі. Дякую за ваш час, з нетерпінням чекаю подальших порад.

0

4

Doni написал(а):

Підкажіть, які квіти найкраще подарує вчителю, річ у тому, що у класного керівника незабаром день народження. Троянди дарувати дуже не хочеться, хочеться щось сезонне, чекаю на пропозиції.

Хочу порадити онлайн вітрину, в якій багато різних квітів, можна навіть вдома разом із батьками вибрати відповідний варіант у них на сайті, подивитися відео кожного букета. Постійно замовляю квіти з доставкою містом Львів https://kvitna.ua/ ось на цюму сайті,  нещодавно купил букет ягодный щербет, кілька видів квітів поміщені в картонну коробку.
Моя кохана досі любить снопи квітів, різновидів таких букетів в інтернет-магазині також багато.
Вам може бути гарною новиною, що в магазині є кур'єр, який може доставити букет додому або до школи.
https://i.postimg.cc/1zQsxBKV/image.jpg

0

5

Квіти дуже важливі на будь-якому  святі. Вони можуть надати заходу особливу особливість та порадувавши гостей.
Професійний  магазин по квітах можна знайти в shop.camellia.ua, він  допоможе вам створити неповторний букет, що відображатиме вашу індивідуальність і стиль. Докладніше можна дізнатися на сайті.

0


Вы здесь » Форум "Лошади и конный мир" » Объявления » Букет квіти для вчительки